Pramonės naujienos

2024 m. olimpinių žaidynių moterų golfas: Lydia Ko pretenduoja į aukso medalį

2024-08-12

Sveikiname Lydia Ko laimėjus aukso medalį moterų golfo rungtyje 2024 m. olimpinėse žaidynėse ir pademonstravus puikius golfo įgūdžius. „Albatros Sports“, turinti 30 metų patirtį gaminant ir eksportuojant golfo įrangą, mūsų pagrindiniai produktai apimagolfo lazdų rinkiniai, golfo miškai, golfo lygintuvai, golfo pleištai, golfo muštuvai, golfo krepšiaitaip pat atitinkamus golfo reikmenis. Mūsų pagrindinė stiprybė yra mūsų atsidavimas kokybei ir naujovėms, leidžiantiems tokiems sportininkams kaip Ko geriausiai pasirodyti pasaulinėje arenoje.

Lydia Ko laimėjo dviem smūgiais Le Golf National 2024 m. Paryžiaus olimpinėse žaidynėse ir atsiėmė ilgai lauktą aukso medalį. Naujoji Zelandija finišavo 10 žemiau, sidabro medalininkę vokietę Esther Henseleit (8 iki 2010 m.) ir bronzos medalininkę Xiyu Lin iš Kinijos. 7 val.

27-erių metų Ko, patekusi į raundą, laimėjo pirmaujančią poziciją ir atliko tris „birdy“ iš priekinių devintukų, kad išsiveržtų į priekį. Tačiau ji padarė dvigubą „bogey“ 13-oje duobėje ir nukrito nuo trijų smūgių persvaros iki vieno smūgio į priekį. Vokietė Esther Hanslet, kuri padarė spaudimą savo varžovei, maždaug valanda aplenkdama Ko.

Tačiau Ko atkakliai ištvėrė vandeningas uždarymo angas Nacionaliniame golfo klube, išvengdamas bėdų ir atlikdamas keturias eiles, kad įgytų vieno smūgio persvarą paskutinėje par-5 duobutėje. Ko pataikė į par-5 duobutę. iki 6 pėdų, o po to įmušė du stūmimą ir laimėjo dviem metimais.

Nelly Korda, JAV aukso medalio laimėtojas, atsiliko 1 žemiau. Rose Zhang kovojo paskutinėje grupėje, pataikydama 74 kamuolius ir tris smūgius nepataikė į bronzą, o Lilia Vu finišavo 5.

Ko ne tik gali vadintis labiausiai apdovanotu olimpiniu golfo žaidėju vasaros olimpinių žaidynių istorijoje, bet ir įgijo teisę patekti į LPGA šlovės muziejų – sulaukęs 27 metų. Ko atvyko į Paryžių vos vieno taško nuo 27 m. taškų slenksčio, reikalingo norint patekti į kvalifikaciją, o aukso medalio pakako, kad ji išsiskirtų.

Jos 27 taškai apima 18 LPGA turo pergalių (18), du pagrindinius čempionatus (4), du Varley trofėjus (2), du LPGA metų žaidėjo apdovanojimus (2) ir olimpinį aukso medalį (1).